Ремонт сумок і аксесуарів

Компанія Vicelli виконує послуги з ремонту та відновленню шкіряних сумок та аксесуарів. Роботи проводяться на сучасному італійському і німецькому обладнанні з застосуванням новітніх технологій і з використанням кращих засобів і матеріалів від провідних європейських виробників.

У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які досконально знають весь цикл виробництва взуття і сумок, розбираються у всіх тонкощах і нюансах реставраційних та догляду за виробами з натуральної шкіри. 

Видалення тріщин, подряпин, потертостей та інших пошкоджень, заміна блискавок - ми повернемо первозданний вигляд виробам і максимально продовжимо термін служби сумкам та аксесуарів.

МИ ПРОФЕСІОНАЛИ ПО ШКІРЯНІМ ВИРОБИ

 • Ми виготовляємо взуття вручну в нашій майстерні від колодки до готових пар зі шкіри крокодила та інших видів екзотичної шкіри, тому досконально володіємо майстерністю відновлення;
 • Регулярно стежимо за всіма новинками і трендами взуттєвої промисловості;
 • На практичному досвіді вивчили всі властивості і переваги кожного бренду;
 • Маємо великий досвід роботи з елітної взуттям всесвітньо відомих марок, таких як Gucci, Dior, Chanel, Bottega Veneta, Сelin, Prada, Fendi, Louis Vuitton і ін.

НИЖЧЕ НАВЕДЕНІ ОСНОВНІ ВИДИ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ:

 • Чистка ручок для сумок
 • Антибактеріальна дезінфекція в спеціалізованій камері з використанням озону
 • Ремонт і заміна блискавок
 • Заміна та ремонт дрібних деталей
 • фарбування сумок
 • реставрація куточків
 • Заміна замків портфелі

ПРОФЕСІЙНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ШКІРЯНІХ СУМОК ТА АКСЕСУАРІВ

Купуючи розкішну елітну сумку, кожен розраховує не тільки на її унікальність і вибагливі, але і на першокласне якість. Хороші аксесуари коштують дорого, але служити вони можуть роками. Розраховувати на тривале носіння можна тільки, якщо правильно доглядати за річчю. Потрібно своєчасно міняти блискавки, віддавати сумку на базовий догляд або на повну реставрацію, підготувати до сезону.

Компанія «Vicelli» допоможе повернути елітним аксесуарам первозданний вигляд. Ми спеціалізуємося на ремонті та реставрації дорогих сумок зі шкіри. У цій справі необхідні знання та досвід. Неправильний вибір косметики для певного типу шкіри може зіпсувати її.

Так само це стосується і сумок, портмоне і портфелів: невеликі подряпини, стерті кути, порізи, зламалися замки і пошкоджена фурнітура, порвані підкладки - це тільки частина проблем, які неминуче трапляються практично з кожною річчю. Виконати реставрацію сумок можуть майстра «Vicelli», які повернуть їм первозданний вигляд і відновлять функціональність фурнітури. Наші фахівці виконають відновлення брендових сумок будь-якої складності і ремонт чоловічого та жіночого взуття .

Ми здійснюємо доставку, попередньо сповіщаючи клієнтів і домовляючись на зручне для них час. Це позбавить вас від очікування і втрати часу в момент походу в майстерню.

ВІДРЕСТАВРОВАНІ АКСЕСУАРИ