Про компанію

МЕТА VICELLI

Показати клієнтам всі переваги  індивідуального пошиття взуття і поділитися унікальним досвідом наших майстрів, які знають все про взуттєвій справі і працюють відповідно до світових стандартів якості. 

Компанію очолюють сестри:

  • Наталія - ​​власник бренду,
  • і Анастасія, що відповідає за роботу з клієнтами.

А реалізовувати їх сімейний проект допомагає команда з 17 висококласних майстрів з досвідом роботи від 15 років і більше.

Кожна пара Vicelli створена вручну з високоякісних матеріалів провідних світових фабрик. Безумовно, з ювелірним увагою до деталей, адже кожна наша модель - від взуття до аксесуарів  - абсолютно персоналізована і відображає індивідуальність клієнта.

В ОСНОВІ КОНЦЕПЦІЇ VICELLI

Ідея про те, що по-справжньому цінні речі бути поза часом і служити довго. Взуття з крокодилової шкіри, аксесуари і предмети інтер'єру - всі наші вироби є ексклюзивними: вони «для вас» і «про вас».

Майстерня пропонує клієнтам як елегантні класичні, так і трендові моделі. Зокрема, унікальну патину, яка є результатом багаторічного досвіду наших майстрів.

Якість, досвід і майстерність - наші «козирі», що дозволяють не тільки задовольнити, але й перевершити очікування клієнтів. 

СТВОРЕННЯ ВЗУТТЯ