ШКІРЯНІ АКСЕСУАРИ

Щоб Ваш образ став завершеним майстри команди Vicelli можуть створити необхідні аксесуари.

Існує список must-have аксесуарів, які повинні бути у кожного, незалежно від віку, професії і способу життя. Вони визначають статус, підкреслюють індивідуальність і влучно розставляють акценти. Ми розробили свої унікальні моделі і готові персоніфікувати їх з урахуванням Ваших побажань або створити абсолютно нові. 

КОСМЕТИЧКА

Незалежно від того чи збираєтесь Ви у подорож або просто плануєте відвідати спортзалу, важливо завжди мати під рукою улюблені засоби по догляду. Косметичка – незамінний аксесуар в повсякденному житті, який ми допоможемо адаптувати до Ваших потреб: підберемо розмір, додамо необхідну кількість відділень, персоніфікуємо загальну конфігурацію.

РЕМЕНІ

Ремінь – аксесуар практичний, але в той же час це модна деталь, що дозволяє вдосконалити образ. Різноманітність матеріалів і стильна фурнітура дозволить нам створити для Вас модель, яка поєднає в собі функціональні переваги і естетичну цінність. 

АКСЕСУАРИ З КРОКОДИЛОВОЇ ШКІРИ 

Підставка для сигар з екзотичної шкіри може стати відмінним подарунком з приводу і без.

Предмети гардеробу ти інтер’єру із шкіри крокодила носять ексклюзивний характер і є предметом розкоші. Аксесуари завжди вносять завершальні штрихи і додають гармонію в образі.

Ремені, портмоне, чохли, сумки з крокодилової шкіри – це розкішні деталі для справжніх естетів, які задовольняють найвибагливіший смак.

Аксесуари, які зроблені виключно для Вас – важливі деталі для завершення будь-якого образу.