Locals: ательє з пошиття взуття Vicelli та бренд Heels & Flat Bespoke

Майстерність української компанії відзначили в британському GQ.

Як відомо, всі ми опинилися в умовах, коли повноцінно працювати та реалізовувати проєкти вкрай складно. Зважаючи на ситуацію, редакція JS вирішила підтримати українські бренди, які створюють круті продукти/сервіси. За кілька тижнів ми отримали безліч заявок і готові ділитися з вами найкращими, на наш погляд, інформаційними приводами.

Ательє з пошиття високоякісного взуття Vicelli та бренд Heels & Flat Bespoke

Вже понад 5 років ательє Vicellі надає послуги пошиття високоякісного взуття. Майстри працюють за правилами класичної флорентійської школи, де всі процеси відбуваються вручну, без використання фабричних заготовок. Середній строк створення пари з нуля може зайняти від 6 до 8 тижнів. За мірками стопи клієнта створюється персональна колодка, після чого модельєр формує лекала майбутнього взуття та готує макет — пробну пару для першої примірки.

Рік тому успіх ательє з пошиття взуття надихнув засновників на створення власного бренда Heels & Flat Bespoke, що наразі представлений  у Лондоні. Він вже встиг зовоювати довіру клієнтів та знайти безліч шанувальників.

Майстерність компанії відзначило видання GQ British.

«Якщо вам складно підібрати модель взуття за розміром і за підйомом, або ж ви особливо цінуєте виключну якість і персональний підхід, індивідуальний пошив — саме те, на що варто звернути увагу», — коментує Анастасія Рутинська.

Є перелік моделей, які обов’язково повинні бути в гардеробі сучасної людини, зокрема, класичне взуття. Якщо пара виконана з якісних матеріалів, встановлена ​​хороша підошва, вона служитиме не один сезон (звісно, за умови правильного догляду).

У нашій команді працюють професіонали з багаторічним досвідом.

 

Це рідкісна професія в сучасному світі, тому наші клієнти чудово розуміють цінність таких виробів. До того ж ми можемо порадувати клієнтів не лише взуттям! До нас звертаються за незвичайними подарунками для своїх бізнес-партнерів, колег і близьких.

10